top of page

איפור, קוסמטיקה ואסטטיקה לחתונה.


הכלה היא כוכבת האירוע, אין בכך ספק. ביום הזה היא אמורה היראות במיטבה.ולכן אין זה מספיק, שתיהיה לה שמלה יפה, תסרוקות ואביזרים. חשוב גם השיער, השיניים, הציפורנים ובקיצור- הכול יראו במיטבם. כל העיניים נישאות אליה ולכן עליכם לקחת זאת בחשבון ולהיראות בהתאם.


ברצוני להאיר את הנקודה גם לגבי כל המשפחה. כולכם הולכים להיות תחת זרקור ויש לנהוג בהתאם. הייתי ממליצה בחום,לכלה, לאם הכלה והחתן ולאחיות, לפנות לטיפול קוסמטי, משדרג ומפנק לפני האירוע. אין כמו עור הנראה רענן ונקי לשיפור התחושה והאווירה, וכן באותה הזדמנות אפשר לקחת גם את החתן לטיפול פנים. זה לבטח לא יזיק. אם מחליטים על טיפול פנים משמעותי,רצוי לעשותו למעלה משבוע לפני האירוע, כדי שהעור יספיק להתחדש ולהתרענן.


בנוגע לתסרוקת לכלה, הייתי ממליצה לבחור בספר, בו יש לכם אימון ביכולותיו המקצועיות ובעיקר כזה, שתהיו בטוחות , שיהיה שם ביום המיועד. הייתי מציעה לכן לעשות תספורת ניסיון לפני האירוע (זה נהוג ברוב הסלונים) בכדי לדעת איך תראי בחתונה עצמה.יש כלות שירצו תוספות לשיער, או שדרוגים נוספים כגון "נצנצים" וכדומה, שיעשו את התספורת למיוחדת. הכול עניין של בחירה וטעם אישי. ואגב, אל תשכחו להזכיר גם לחתן להסתפר.


גם בנושא התסרוקות לכלה, יש אופנות. כדאי לבדוק מה מתאים לכן, ובעיקר מה מתאים לשמלת הכלה שבחרתן. במידה ואתן עושות תסרוקת ניסיון שכזאת, כדאי לבוא ולמדוד אותה עם השמלה, כדי לדעת איך תראי ביום הגורלי ושלא יהיו לך הפתעות. ככל, כל אחת רוצה להיות מיוחדת, אך מעבר לחגיגיות, חשוב שתרגישי שזו "את" ולא איזו בובה, בה את מתבוננת בראי. שמרי על עצמיותך וזהותך וגם במקרה הזה כמו בנוגע לשמלת הכלה, כדאי לקחת עמך לסלון התסרוקות, חברה טובה

או את אמא, בקיצור אדם שאת סומכת על דעתו בכדי שיתן לך חוות דעת אמיתית, על איך שאת נראית.


נושא נוסף ש"עושה את זה" הוא האיפור. יש נשים שמעדיפות בלי, ויש כאלה שרוצות להתאפר לבד, וזה בהחלט בסדר. ועם זאת, הייתי ממליצה לכם לקחת מאפרת אישית לאירוע. היום זה מאד נהוג ומקובל. פנו לאחת שיש לכם המלצות עליה. יש רבות בענף- המחירים משתנים מאחת לאחת וכמובן, חשוב לבדוק תוצאות. מנסיון, ההשקעה מצדיקה את עצמה. איפור מקצועי שונה לגמרי, מהאיפור הרגיל שכל אחת מתאפרת. 

מדובר באיפור עמיד, שאמור לסבול חום, אור, זיעה ולהישאר בדיוק אותו דבר גם לאחר שעות רבות, של ריקודים, נשיקות וכהנה . 

יד מקצועית שכזאת, תדאג להעלים פגמים בעור ולמי אין?! להסתיר צלליות של עייפות או גיל ולשדרג כל דבר יפה בפנים. התוצאה מרהיבה ומצדיקה את עצמה. קבעו עם מאפרת מקצועית שכזאת, שתבוא לביתכם , אין צורך לנסוע אליה, וזמן קצר לפני האירוע, לפני שלב ההתלבשות, היא תאפר אתכן. לרוב מדובר בעסקה, שהיא לכל בנות הבית. איפור מקצועי הוא איפור מדוד, שאינו הופך אתכן לרמזור, אלא יוצר מראה מיוחד וחד פעמי לאירוע. ההרגשה מאד נעימה והתגובות שתקבלו לאחר מכן יצדיקו זאת.

סעיף נוסף בנושא האסטטיקה, הוא טיפול בציפורניים. כל אחת תנהג בנושא זה כראות עיניה. יש כאלה שיסתפקו בגזירתן בצורה אסטטית. אחרות ימרחו לק התואם לבגדים ואחרות ישקיעו בבניית ציפורניים , שזהו היום מקצוע בפני עצמו. בכל אופן כל הרכיבים הללו יתנו בסופו של דבר את התוצר הסופי שהוא מראה משודרג ומיוחד לאירוע.


אם תרצו לקרוא המלצות נוספות בנושא אירועים וברכות אתם מוזמנים לבקר באתר שלי.


bottom of page